Rāpšanās tīkls un ugunsdzēsēju stienis privātmājā Rīgā

Z Company neguļ arī ziemā! Kopīgi ar mājas saimniekiem rasts netradicionāls risinājums aktīvam dzīvesveidam. 2015.gada janvārī iecere tika realizēta un mājā uzstādījām speciāli izgatavotu rāpšanās tīklu un "ugunsdzēsēju" stieni. Un tas nav tikai bērnu priekam, to vienlīdz aktīvi izmanto visa ģimene.

Apaļkoku līdzsvara trase Rīgas Angļu ģimnāzijā

Vienkāršība vienmēr ir bijusi topā! Līdzsvara trase no apaļkokiem. Vai tādas "vienkāršas" lietas bērniem patīk? Lūkojiet fotogrāfijās. 

Bērnu rotaļu iekārtas Kandavā pie skolas

Esam priecīgi, ka mums radās iespēja uzstādīt iekārtas Kandavā internātskolas teritorijā. Atkal jau pārliecinājāmies, ka nevajag nemaz daudz, lai redzētu priecīgas bērnu sejas. 

Āra trenažieru un skeitparka laukums Rendā, Kuldīgas novadā

Z Company izveidojusi funkcionālu āra trenažieru un skeitparka laukumu pašā Rendas centrā. Rītas rosmes un atpūta dabā kļuvusi saistošāka un pilnvērtīgāka. Āra trenažieri paredzēti gan jauniešiem gan pieaugušajiem. Trenažieri izvēlēti, lai ikvienam būtu iespēja trenēt un attīstīt jebkuru muskuļu grupu. 

International School of Latvia Piņķos, Meistaru ielā 2

Z Company ir patiess prieks par paveikto International School of Latvia Piņkos. Ir izveidots plašs laukums fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā. Laukuma pamatā ir gumijas segums, kas nodrošina  maksimālu drošību. Laukums nosacīti dalīts trijās daļās, lai ikviens varētu sameklēt sev tīkamu aktivitāti. Laukums fiziskajām aktivitātēm Piņķos ir labs piemērs tam, ka rūpēties par savu veselību piekopjot aktīvu dzīvesveidu var būt patīkami un ērti!

Mārupe, Konrādu iela 1

Rotaļu laukums ir izveidots ar mērķi, lai bērni varētu izkopt savu iztēli un spēju orientēties telpā, spert solīšus sava ķermeņa vingrināšanai un pilnveidot savas fiziskās iespējas un lokanību. Jaukā vide un atmosfēra, kas valda rotaļu laukumā, pozitīvi ietekmē iedzīvotāju noskaņojumu. Ir prieks par labi paveiktu darbu un skaisti labiekārtotu vietu bērnu atpūtai.

Penkules pamatskola

Penkules pamatskolas skolēni jauno mācību gadu varēja iesākt ne tikai ar jaunām emocijām un prieku par atkalredzēšanos ar klasesbiedriem, bet arī ar jaunu rotaļu laukumu, volejbola laukumu un pilnveidotu sporta laukumu. 

Sigulda, Raiņa parks

Aktīvās atpūtas vieta visai ģimenei! Āra trenažieri palīdzēs veicināt aktīvo dzīvesveidu ģimenēs, vairāk laika pavadot svaigā gaisā. Pieejams plašs āra trenažieru klāsts, kas ļauj veikt pilnvērtīgus sporta treniņus, nedomājot par sporta zāles abonementu!

Jūmala, Jūras iela 53

Bērnu atpūtas vietā izmantotais gumijas segums lieliski iederās apkārtējā vidē. Pelēkā un sarkanā krāsa tika īpaši izvēlētas, lai būtu saskaņotas ar blakus esošā bruģa toņiem. Gumijas segums veic gan dekoratīvo funkciju, gan arī nodrošina optimālu krišanas drošību, novērš slīdēšanu, apsorbē skaņu un ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību. Droša un jauka atpūtas vieta mazajiem!

Aizupes, Tīnūžu pag., Ikšķiles novads

Siltās krāsās veidotas rotaļu iekārtas sniedz bērniem iespēju pilnveidot un attīstīt spēku, koordinaāciju, telpas un līdzsvara izjūtu. Īpaši piedomāts, lai rotaļu iekārtās būtu tādi elementi, kas veicina bērnu domāšanu un attīsta koncentrēšanās spējas.

(copy 3)

/ 23.12.2015 /
Z COMPANY SIA ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĀTA-15-3885 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Piedalīšanaš izstādē Vācijā" istenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģiomnālās attīstības fonds.Подробнее
/ 05.10.2015 /
 Z COMPANY SIA ir noslēdzis 29.09.2015. līgumu Nr. L-ĀTA-15-3349 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Piedalīšanaš izstādē Baltkrievijā un Zviedrijā" istenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģiomnālās attīstības fondsПодробнее
/ 28.04.2014 /
[Translate to Russian:]

Atklājot aktīvās atpūtas sezonu, mūsu komanda rada arvien jaunus produktus, viens no kuriem ir komplekss "Kristīne", kura izstrāde ir tapusi pēc individuāla pasūtījuma. Komplekss "Kristīne" perfekti izskatīsies un veiks savas funkcijas ne...Подробнее

/ 11.03.2012 /

Весна уже не за горами. Если сани готовить летом, а телегу – зимой, то и создание игровых и спортивных площадок нужно планировать заранее.

Мы хотим информировать всех – и активных мамочек, и...Подробнее

/ 06.02.2012 /

Никогда не поздно поменять что-либо в своей жизни, нужны лишь достаточная мотивация и сила воли. К сожалению, в последнее время все больше людей начинают угнетать проблемы со здоровьем, вредные привычки и нездоровый образ жизни. Именно поэтому Z Company рада, что есть такой...Подробнее

/ 06.01.2012 /

Мы рады приветствовать Вас на нашем новом сайте!

Мы хотим сделать приятный сюрприз всем нашим друзьям и партнерам, предложив хорошо продуманный, наглядный и удобный в использовании сайт, на который всегда будет приятно зайти. На нашем сайте Вы найдете всю необходимую информацию о всех...Подробнее

/ 06.01.2012 /
Вы хотите обустроить игровую площадку, но сомневаетесь по поводу расходов?

В разделе "Калькулятор цен" у Вас есть замечательная возможность самим рассчитать приблизительные расходы по созданию Вашей игровой площадки. Вы можете свободно выбрать компоненты игровой площадки.  В зависимости от количества...Подробнее

...

(copy 6)