Rāpšanās tīkls un ugunsdzēsēju stienis privātmājā Rīgā

Z Company neguļ arī ziemā! Kopīgi ar mājas saimniekiem rasts netradicionāls risinājums aktīvam dzīvesveidam. 2015.gada janvārī iecere tika realizēta un mājā uzstādījām speciāli izgatavotu rāpšanās tīklu un "ugunsdzēsēju" stieni. Un tas nav tikai bērnu priekam, to vienlīdz aktīvi izmanto visa ģimene.

Apaļkoku līdzsvara trase Rīgas Angļu ģimnāzijā

Vienkāršība vienmēr ir bijusi topā! Līdzsvara trase no apaļkokiem. Vai tādas "vienkāršas" lietas bērniem patīk? Lūkojiet fotogrāfijās. 

Bērnu rotaļu iekārtas Kandavā pie skolas

Esam priecīgi, ka mums radās iespēja uzstādīt iekārtas Kandavā internātskolas teritorijā. Atkal jau pārliecinājāmies, ka nevajag nemaz daudz, lai redzētu priecīgas bērnu sejas. 

Āra trenažieru un skeitparka laukums Rendā, Kuldīgas novadā

Z Company izveidojusi funkcionālu āra trenažieru un skeitparka laukumu pašā Rendas centrā. Rītas rosmes un atpūta dabā kļuvusi saistošāka un pilnvērtīgāka. Āra trenažieri paredzēti gan jauniešiem gan pieaugušajiem. Trenažieri izvēlēti, lai ikvienam būtu iespēja trenēt un attīstīt jebkuru muskuļu grupu. 

International School of Latvia Piņķos, Meistaru ielā 2

Z Company ir patiess prieks par paveikto International School of Latvia Piņkos. Ir izveidots plašs laukums fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā. Laukuma pamatā ir gumijas segums, kas nodrošina  maksimālu drošību. Laukums nosacīti dalīts trijās daļās, lai ikviens varētu sameklēt sev tīkamu aktivitāti. Laukums fiziskajām aktivitātēm Piņķos ir labs piemērs tam, ka rūpēties par savu veselību piekopjot aktīvu dzīvesveidu var būt patīkami un ērti!

Mārupe, Konrādu iela 1

Rotaļu laukums ir izveidots ar mērķi, lai bērni varētu izkopt savu iztēli un spēju orientēties telpā, spert solīšus sava ķermeņa vingrināšanai un pilnveidot savas fiziskās iespējas un lokanību. Jaukā vide un atmosfēra, kas valda rotaļu laukumā, pozitīvi ietekmē iedzīvotāju noskaņojumu. Ir prieks par labi paveiktu darbu un skaisti labiekārtotu vietu bērnu atpūtai.

Penkules pamatskola

Penkules pamatskolas skolēni jauno mācību gadu varēja iesākt ne tikai ar jaunām emocijām un prieku par atkalredzēšanos ar klasesbiedriem, bet arī ar jaunu rotaļu laukumu, volejbola laukumu un pilnveidotu sporta laukumu. 

Sigulda, Raiņa parks

Aktīvās atpūtas vieta visai ģimenei! Āra trenažieri palīdzēs veicināt aktīvo dzīvesveidu ģimenēs, vairāk laika pavadot svaigā gaisā. Pieejams plašs āra trenažieru klāsts, kas ļauj veikt pilnvērtīgus sporta treniņus, nedomājot par sporta zāles abonementu!

Jūmala, Jūras iela 53

Bērnu atpūtas vietā izmantotais gumijas segums lieliski iederās apkārtējā vidē. Pelēkā un sarkanā krāsa tika īpaši izvēlētas, lai būtu saskaņotas ar blakus esošā bruģa toņiem. Gumijas segums veic gan dekoratīvo funkciju, gan arī nodrošina optimālu krišanas drošību, novērš slīdēšanu, apsorbē skaņu un ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību. Droša un jauka atpūtas vieta mazajiem!

Aizupes, Tīnūžu pag., Ikšķiles novads

Siltās krāsās veidotas rotaļu iekārtas sniedz bērniem iespēju pilnveidot un attīstīt spēku, koordinaāciju, telpas un līdzsvara izjūtu. Īpaši piedomāts, lai rotaļu iekārtās būtu tādi elementi, kas veicina bērnu domāšanu un attīsta koncentrēšanās spējas.

(copy 4)

/ 23.12.2015 /
Z COMPANY SIA ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĀTA-15-3885 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Piedalīšanaš izstādē Vācijā" istenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģiomnālās attīstības fonds.Read more
/ 05.10.2015 /
 Z COMPANY SIA ir noslēdzis 29.09.2015. līgumu Nr. L-ĀTA-15-3349 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Piedalīšanaš izstādē Baltkrievijā un Zviedrijā" istenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģiomnālās attīstības fondsRead more
/ 28.04.2014 /
[Translate to English:]

Atklājot aktīvās atpūtas sezonu, mūsu komanda rada arvien jaunus produktus, viens no kuriem ir komplekss "Kristīne", kura izstrāde ir tapusi pēc individuāla pasūtījuma. Komplekss "Kristīne" perfekti izskatīsies un veiks savas funkcijas ne...Read more

/ 11.03.2012 /

Spring is now not so far away. Make hay, while the sun shines,  the playground and sports ground development must be planned in time.

We want to inform you all - both active mothers and busy fathers, that right...Read more

/ 12.02.2012 /

It is never too late to make changes in your life, there should be just enough motivation and willpower. Unfortunately, recently more and more people starting to overwhelm health problems, addictions, physical inactivity and unhealthy lifestyle. That's why Z Company is pleased that the project as "180 days of 180...Read more

/ 06.01.2012 /

 We wanted to surprise all of our friends and partners, offering a thorough, transparent and user-friendly website, which is always a pleasure to visit! On our website you will find all the necessary information about our range of products, current events and the work done. Here...Read more

/ 06.01.2012 /

You want to install a playground, but are not sure about the cost?

Under "Price Calculator" You have an excellent opportunity to calculate a playground for your approximate costs. Playground for you to complete at his own discretion. Depending on your chosen amount of play...Read more

...

(copy 7)